Kalifiye Eleman Olarak Almanya’da Çalışmak İster misiniz?

Posted by

Bilgilendirme toplantısı

05.-06.09.2019, saat 13.00 – 16.30 arası Perşembe-Cuma

(Etkinliğe gelememe durumunda lütfen kaydınızı iptal ettiriniz ki gelmek isteyenlere kontenjan açılsın. Kayıt olduğunuza dair mail almadıysanız lütfen spam kutusuna bakınız! )

Goethe-Institut İstanbul

4. Kat, 41 nolu sınıf
Yeni Çarşı Cad. No: 32 
Galatasaray-Beyoğlu

Ön kayıt gerekmektedir.

Ön kayıt için lütfen aşağıda linki verilen listeye kaydınızı yaptırınız. Kontenjanımız 35 kişiyle sınırlıdır! Kurum ilkeleri gereği etkinliğe girişler, etkinlik başladıktan 15 dakika sonra kapatılacaktır. Lütfen dikkate alınız!

http://kayit.almanya-danismanlik.eu/

Almanya’da eleman sıkıntısı çekilen meslek dallarından birinde yüksek öğrenim ya da meslek lisesi mezunusunuz; alanınızda yeterli iş deneyimine sahipsiniz ve Almanya’da çalışmayı düşünüyorsunuz. O halde bilgi edinmek için “ Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi” ve Goethe Enstitüsü İstanbul’un ortaklaşa düzenlediği “Almanya’da Çalışmak” konulu bilgilendirme toplantısı katılabilirsiniz:

“Almanya’da Çalışmak” 
05.-06.09.2019, saat 13.00 – 16.30 arası Perşembe-Cuma

Bilgilendirme toplantısında, “Mavi Kart-EU “ vize-şartları hakkında bilgi verilecektir. Almanya’da iş arama, eleman sıkıntısı çekilen meslek alanları, mesleki denklik, iş sözleşmesi ve çalışma hayatı üzerinde durulacak ve birlikte götüreceğiniz aile bireylerinizin konumu da özel alarak ele alınacaktır.

Bilgilendirme toplantımız ücretsizdir ve enstitü dışından katılımcılara da açıktır.

Katılımınızdan memnuniyet duyarız.

Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi Ekibi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir