Online Aile Birleşimi Bilgilendirme Semineri 17.01.2024

Posted by

Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi Ekibi, online bir bilgilendirme semineri düzenliyor.

Aile birleşimi nedeniyle Almanya’da yaşayacak olan vatandaşlarımıza Almanya’daki yaşama hazırlayıcı bilgiler verilecek. Vize süreci, oturma ve çalışma izinleri, uyum programları, denklik, meslek eğitimi, kadın hakları, çocuk eğitimi, çok kültürlü yaşam gibi konular ele alınacak. Katılımcıların soruları cevaplandırılacak, seminer sonunda, seminere katıldıklarına dair bir katılım sertifikası gönderileceğinden ön kayıt esnasında iletişim ve kimlik bilgilerinin eksiksiz olduğundan emin olmanızı rica ederiz.

Online bilgilendirme seminerimize Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için ön kayıt gerekmektedir. Kayıt aşağıdaki linkten mümkündür:

https://almanya-danismanlik.eu/etkinlikler/

Seminere katılım için gerekli olan bilgiler size bir gün önce mail ile bildirilecektir. Lütfen gereksizler (spam) kutusunu da kontrol edin!

Tarih: 17.01.2024 Çarşamba Saat:17:00-19:00

Yer: Zoom Toplantı Odası

Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi Ekibi

2 comments

  1. Merhaba İrem Hanım,
   Soruyu çok genel soruyorsunuz. Bu çok uzun ve kişinin durumuna, konumuna göre farklılık gösteriyor. O nedenle de burada çok uzun ve seçenekli anlatamıyoruz.

   Dilerseniz web sayfamızdan “ücretsiz danışmanlık için tıkla” kısmından kayıt olabilirseniz ekibimizden arkadaşlar danışmanlık vermek üzere sizi arayabilir ve durumunuza uygun bilgileri paylaşabilir ve önerilerde bulunabilirler.
   https://almanya-danismanlik.eu/

   Kolay gelsin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir