Denizli Özel Aydın Lisan Kursları İş Birliği İle Online Aile Birleşimi Bilgilendirme semineri 27.04.2021

Posted by

Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi Ekibi, Denizli Özel Aydın Lisan Kursları iş birliği ile online bilgilendirme semineri düzenliyor.

Aile birleşimi nedeniyle Almanya’da yaşayacak olan vatandaşlarımıza Almanya’daki yaşama hazırlayıcı bilgiler verilecek. Almanya’daki hak ve yükümlülükleri; vize süreci, oturma ve çalışma izinleri, uyum programları, diploma denklikleri, meslek eğitimi, kadın hakları, çocuk eğitimi, çok kültürlü yaşam gibi konular ele alınacak. Katılımcıların soruları cevaplandırılacak, seminer sonunda, seminere katıldıklarına dair bir katılım sertifikası gönderileceğinden ön kayıt esnasında iletişim ve kimlik bilgilerinin eksiksiz olduğundan emin olmanızı rica ederiz.Online bilgilendirme seminerimize Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için ön kayıt gerekmektedir. Kayıt aşağıdaki linkten mümkündür:

https://almanya-danismanlik.eu/etkinlikler/Seminere katılım için gerekli giriş bilgiler size bir gün önce mail ile bildirilecektir.

Tarih: 27.04.2021 Salı-Saat: 14:00-16:00

İletişim: Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi Ekibi- İlknur Kanbur 0549 330 24 01 Denizli Özel Aydın Lisan Kursları – Sevde Hanım 0507 329 01 64

Yer: Zoom Toplantı Odası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir