Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Kursiyerlerimiz,

Posted by

Aile birleşimi, çalışma ve eğitim amaçlı Almanya’ya gitmek isteyen danışanlarımıza yönelik verdiğimiz online seminerler tüm hızıyla sürüyor.

Sizlerin aracılığı ile aile birleşimi veya çalışma amaçlı Almanya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımıza yönelik hazırladığımız ve bilgileri her daim güncellediğimiz sunumlarımızda merak edilen tüm soruların yanıtlarını vermeye devam ediyoruz.

Ayrıca sosyal medya mecralarından, web sitemizden de verdiğimiz danışmanlık hizmetlerini sürdürüyoruz.

Aile birleşimi, Almanya’da çalışmak, mavi kart, denklik, eğitim ve tüm alanların vize şartları konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel, yasal, güvenilir ve doğru bilgi için aşağıdaki iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Web: Almanya-danismanlik.eu

Instagram: mnh_almanya_danismanlik/

Facebook: Yeni Vatanım Önuyum Projesi

E-mail: melek.yildirim@almanya-danismanlik.eu

Cep: 0 549 330 24 07

E-mail:  yildiz.atakli@almanya-danismanlik.eu
Cep: 0 549 330 24 02

E-mail:  ilknur.kanbur@almanya-danismanlik.eu

E-mail:  derya.ozan@almanya-danismanlik.eu
Cep: 0 549 330 24 06

E-mail:  basak.gul@almanya-danismanlik.eu
Cep: 0 549 330 09 10

E-mail: selda.catar@almanya-danismanlik.eu

4 comments

  1. Melek Hanim Merhabalar,
    Oglum bu sene basinda Almanya ya gitti ve su anda Bremen de bir sirkette calisiyor. Suresi Mayisin 6 sinda sona erecek, Almanya Konsoloslugu tarafindan verilen blue kart var. Sure uzatimi icin yabancilar dairesine yaklasik 1,5 ay once bir email gonderdi ama henuz donus olmadi. Kendisi hergun telefonla ariyor ama cevap veren yok. Randevusuz da gorusme kabul etmiyorlar. Bu sureci hizlandirmak icin ne yapabilirz? Eger beklerken kendisinin mavi kart gecerlilik suresi biterse sonuclari ne olur ve nasil bir yol izlememiz gerekiyor? Vakit ayirdiginiz ve yardimlarinizin icin simdiden tesekkurler. Saygilarimla…

  2. Almanya da ikametimiz yok . Eşim ve çocuklarım Alman Vatandaşı. Ben ve eşim öğretmeniz. Aynı tarihte gidecegiz ve birlikte ev bulacağız. Yesil pasaportluyum. Ulusal vize evraklarında ikamet isteniyor. Gecici olarak kalacağım Akrabamin evini ikamet olrk verecegim. Bu bir red sebebi olur mu? Çocuklarım küçük bu arada. Teşekkürler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir