HAYAT DİL AKADEMİSİ

Posted by

Hayat Dil Akademisi, İç Anadolu Bölgesinde 9 Dilde Uluslararası geçerli sertifika verme yetkisine sahip, eğitimde kaliteyi ön plana çıkaran, merkezi Kayseri’de bulunan bir kurumdur.

“Kursiyerlerimizin başarısı bizim başarımızdır” ilkesi çerçevesinde, profesyonel uzman kadromuz ve eğitimdeki kalitemiz başarımızı %90’ın üzerine çıkarmıştır. Çevre illerden gelen kursiyerlerimiz de olmak üzere çok sayıda kişiye Start Deutsch A-1 (Aile Birleşim Sınavı) sertifikasını almalarına, yeni yaşamlarına ve sevdiklerine kavuşmalarına vesile olduk. Bunun gururu ve sevinci içindeyiz.

Öğretmenlerimizin kursiyerlerimize yönelttiği “Almanya ile ilgili bildiklerinizi, hedeflerinizi ve beklentilerinizi yazınız” sorusuna verilen cevaplar neticesinde yeterli bilgiye sahip olmadıkları büyük bir eksiklikti. Yeni Vatanım Ön Uyum Projesinden Melek Yıldırım ve Yıldız Ataklı ile tanışmamızdan sonra bu eksikliği gidermek için Yeni Vatan Ön Uyum Projesi ile çalışmaya karar verdik.

Kursiyerlerimize eğitimlerinin yanı sıra, Yeni Vatanım Ön Uyum Projesinin uzman kadrosuyla birlikte Almanya hakkında bilmediklerini öğretmek, hayatlarını kolaylaştırmak ve huzur içinde yaşamaları için gerekli olan her şeyi yaptığımız seminerlerde vermeye çalıştık. Bu seminerden kursiyerlerimiz bilinçlenmiş ve memnun bir şekilde ayrıldı. Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi ile ortaklaşa yaptığımız, çok verimli ve memnuniyet verici ve bu seminerin ne kadar gerekli ve önemli olduğu kanaatindeyiz ve gurur duyuyoruz.

Bu katkılarından dolayı başta Melek  YILDIRIM ve Yıldız ATAKLI olmak üzere bütün Yeni Vatanım Ön Uyum Projesi kadrosuna verdikleri danışmanlık hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.
                               
HAYAT DİL AKADEMİSİ
ADRES: Cumhuriyet Mah. Kızılay Cad. Gümüşçü İş Merkezi Kat:1  Melikgazi / KAYSERİ
Tel: 0352 2223665  
Tel: 0352 2319512
GSM: 0506 3509262
www.hayatdilakademisi.com
e-mail : hayatdil@hotmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir